we make markets. worldwide.

 • Tereny targowe 1
 • Tereny targowe 2
 • Tereny targowe 3
 • Tereny targowe 4
 • Tereny targowe 5
 • Tereny targowe 6
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 1. Start
 2. Targi
 3. Floradecora
 4. Karty wstepu


Targi Frankfurt
24.01-28.01 2020

Karty wstępu otrzymają Państwo w ramach naszej oferty wyjazdu z pełnym serwisem. Oferujemy przejazd luksusowym autokarem  na wybrane Targi, do Frankfurtu i z powrotem; noclegi w 4*Hotelu Michel w Wetzlar, codzienne transfery: hotel-targi-hotel, kartę wstępu na Targi 
i katalog targowy, pakiet ubezpieczeń, a także opiekę doświadczonego pilota!  Szczegóły 
oferty wyjazdowej

Tych z Państwa, którzy jadą indywidualnie na targi zachęcamy

do zakupu oraz rejestracji kart on-line w ramach przedsprzedaży, bądź na miejscu w kasie. Przypominamy, że karty zamówione elektronicznie mają niższą cenę oraz pozwalają uniknąć kolejek związanych z rejestracją kart kupionych we Frankfurcie.Season ticket (Dauerkarte) - karta wielokrotnego wstępu na targi Christmasworld 2020 (24.01. - 28.01.), upoważniająca do przebywania na terenach targowych w każdy dzień targowy w godzinach trwania targów. Karta wstępu na wszystkie dni targowe dodatkowo umożliwi Państwu bezpłatny odbiór katalogu targowego na terenach targowych, w głównych Punktach Informacyjnych: Torhaus (poziom 3), Galleria oraz City Eingang. Koszt w przedsprzedaży - 45€, na miejscu w kasie - 65€.

Day ticket (Tageskarte) - karta jednorazowego wstępu na targi Christmasworld 2020 (24.01. - 28.01.), upoważniająca do przebywania na terenach targowych w ciągu jednego, dowolnie wybranego dnia targów, w godzinach ich trwania. Koszt w przedsprzedaży - 25€, na miejscu w kasie - 29€.

Jedynie zarejestrowane, imienne karty wstępu upoważniają do wejścia na tereny targowe oraz korzystania z bezpłatnych przejazdów drugą klasą środków komunikacji miejskiej sieci RMV, w całej strefie taryfowej.

UWAGA! Ze względów bezpieczeństwa na Targach we Frankfurcie wprowadzono obowiązek rejestracji wszystkich uczestników: on-line lub na miejscu w kasie.  Przy rejestracji on-line istotne jest podanie danych imiennych osoby, która będzie korzystać z zakupionej karty wstępu. Ważne: jeżeli dokonali Państwo zakupu większej ilości voucherów - po wpisaniu całkowitej liczby zamówionych voucherów, w kolejnych etapach postępowania przy każdym kolejno rejestrowanym nazwisku wpisujemy konkretny numer vouchera oraz ten sam adres e-mail, który podany został na początku rejestracji! (wówczas wszystkie zarejestrowane karty wstępu zostaną wysłane na jeden adres e-mail). Tak wydrukowana, zindywidualizowana karta wstępu staje się również biletem komunikacji miejsckiej RMV. Uprawnia ona do poruszania się bezpłatnie środkami komunikacji miejskiej w obrębie 100 km od terenów targowych - po uprzednim wpisaniu daty jego ważności (wybrany dzień targowy - dotyczy karty jednorazowego wejścia).

UWAGA! W systemie Messe Frankfurt prosimy nie stosować polskich znaków!
1) Rejestrując  vouchery dla kolejnych osób proszę wprowadzić ich dane (imię i nazwisko) aby nie okazało się, że wszystkie vouchery zostaną zarejestrowane na jedną osobę. 
2) Wszystkie dane można zmienić jedynie przed naciśnięciem przycisku 
SEND ORDER.


Teraz 
zamów kartę on-line lub zarejestruj voucher.

W przypadku kłopotów lub pytań można uzyskać pomoc kontaktując się z infolinią Messe Frankfurt:
+49 69 75 75-5000

 

tickets@messefrankfurt.com